Субота, 04.07.2020, 23:21
Приветствую Вас Гість | RSS

Боровеньківський НВК:ЗОШ Іст.-ДНЗ

Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 5
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » Каталог файлів

В категории материалов: 1
Показано материалов: 1-1

Сортировать по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Боровеньківський НВК функціонує у правовому полі, що ґрунтується на Конституції України, законах України „Про освіту”, „Про загальну середню освіту”,  „Про охорону дитинства”,  Указу Президента України „Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні”, якими визначено найважливіші шляхи реформування освіти.
Оглядаючи рік минулий, можна відзначити, що в цілому колективом Боровеньківського НВК здійснена суттєва робота для подальшого розвитку освітньої галузі, є певні напрацювання і здобутки. Вони стали можливими завдяки глибокому розумінню педагогами школи значення розвитку освіти для майбутнього, волі й бажанню зробити її пріоритетною в роботі.
У 2013 - 2014 н.р. було підведено підсумки над єдиною науково - методичною проблемою: „Підвищення ефективності та якості навчально-виховного процесу шляхом впровадження інноваційних педагогічних технологій, розвиток пізнавальних і творчих здібностей учнів ”.
Директор здійснює управління навчально – виховним закладом на основі Статуту загальноосвітньої школи всіма видами діяльності, організовує педагогічний колектив на досягнення високої ефективності в навчально - виховній роботі, контролює виконання навчальних  планів та програм, якість знань і поведінку учнів, зміст і організацію позакласної роботи, відповідає за організацію спортивно-масової роботи в закладі, комплектування класів, організовує роботу з батьками учнів, громадськістю, підприємствами; надає допомогу учнівським об’єднанням; здійснює підбір і розстановку педагогічних кадрів, а також організовує роботу по зміцненню та збереженню матеріально - технічної бази; відповідає за виконання правил внутрішнього розпорядку, дотримання санітарно - гігієнічного режиму, охорону праці  й техніку безпеки; встановлює відповідно до чинного законодавства коло обов’язків для працівників закладу; здійснює керівництво педагогічною радою, роботою батьківського комітету; організовує харчування учнів, літню оздоровчу роботу.

 

Каталог файлів | Переглядів: 130 | Додав: Yulija | Дата: 29.08.2014 | Коментарі (0)

Вхід
Президент України
Верховна Рада
Міністерство освіт
СОІППО
Пошук

Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz